Renkler Sokağı Büyükler İçin Boyama Kitabı

Fiyat : ₺15,00
Barkod : 9786059144063
₺1,83 'den başlayan taksitlerle

 

Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif

2015 yılında İndigo Yayınları tarafından basılan Renkler Sokağı büyükler için tasarlanan bir boyama kitabı olmakla birlikte birbirinden eğlenceli modelleri içerisinde barındırıyor. Ciltsiz karton kapak tercih edilerek basılan kitap 96 sayfadan oluşuyor. Normal ebatlara sahip olan kitap kolektif bir yazar grubu tarafından büyüklerin keyifli zaman geçirmesi için hazırlanıyor. Kitap renklerin bir hayat belirtisi olduğunu hatırlamanızı sağlıyor. Kitabın iç sayfalarında birinci sınıf kaliteye sahip olan kitap kağıdı kullanılıyor. 

İçinizdeki Renkli Kişiliği Özgür Bırakın

Bir boyama kitabından fazlasını sunan Renkler Sokağı, yetişkinler için özenle hazırlanıyor. Sadece kuru boyalar değil tercihe göre boyama esnasında pastel boyalar da kullanılabiliyor. Kitabın her bir sayfasında yer alan model oldukça ayrıntılı ve karmaşık bir biçimde hazırlanıyor. Böylece tek bir model ile uğraşarak dahi vaktinizi eğlenceli şekilde değerlendirmiş oluyorsunuz. Yoğun iş temposu içerisinde kendine zaman ayırarak günün stresini ve yorgunluğunu boya kalemleri ile çıkarmak isteyenler için satışa çıkarılan Renkler Sokağı, uzun zaman emek verilen bir çalışmanın ürünü olarak karşınıza çıkıyor. Zihinsel olarak rahatlayabileceğiniz modeller arasında hayvan figürlerinden çiçek motiflerine ve geometrik şekillere kadar pek çok detay yer alıyor. Boyama esnasında hangi renkleri kullanacağınız tamamen sizin zevkinize kalıyor. Renkler ile oynamaktan keyif alan fakat bunun için nereden başlayacağına karar veremeyenler için Renkler Sokağı ideal bir alternatif oluyor. Kitap, detaylı figürleri ile zihinsel açıdan rahatlamanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Renkler Sokağı – Büyükler İçin Boyama Kitabı

Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmışmodeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak.

1- Pastel ve renkli kalemlerinizi özgür bırakın.
2- Telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı kapatın.
3- İşinizi, kredi notunuzu, itibarınızı, amaçlarınızı, emeklilik birikimlerinizi düşünmeyi bırakın.
4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu.
5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın.
6- Böylece tüm endişelerinizden uzaklaşıp, özgürce düş kurabileceğiniz, heyecanlı, meraklı ve keyifli, olacağınızı fark edin. Derin nefes alın ve eğlencenin tadını çıkarın.
7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın.

 

Sayfa Sayısı :
96