Hocalara Geldik 5'Lİ AYT KONSANTRASYON DENEMELERİ-SAYISAL

Fiyat : ₺22,00
Barkod : 9786056871993
₺2,69 'den başlayan taksitlerle

Tamamı video çözümlü, Yeni nesil sorular, Müfredatla % 100 uyumlu 

Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. 

Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız, sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak. Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: 

HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yön veremez. "sözünü duymuşsunuzdur. Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun. Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin.

ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun. Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı, yorucu olabilir. Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir. Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. 

PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir. Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz. "Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız. Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir. Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. 

SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak, sıkılacak ve bunalacaksınız. Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok. Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstermek zorundasınız. Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz. Biliyoruz, sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? 

ZİRVE: Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacaktır. Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak, buna eminiz. Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız.

Sayfa Sayısı :
Deneme
Ebat :
19x27