Tonguç Akademi 7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası

Fiyat : ₺19,00
Barkod : 9786057825179
₺2,32 'den başlayan taksitlerle

Bu kitap TYT Matematik sorularında en yüksek nete ulaşmak isteyen öğrenciler için MEB kazanımları göz önüne alınarak tasarlandı. İçerisinde ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular bulunuyor.

Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Yeni Nesil TYT Matematik kitabına girişte öğrenciler Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmeleri gerektiğini öğrenecekler.

7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası ile öğrenciler TYT Matematik konularını adım adım bitirecekler. Konuları daha kolay kavrayabilmeleri için her adım 4 alt konuya ayrıldı. Böylece öğrenciler TYT sınavına hazırlanırken tüm Matematik konularını tarayabilecek ve küçük adımlarla başlayıp eksiklerini tamamlayabilecekler.

Her adımın sonunda tamamı yeni nesil sorulardan oluşan 4 soruluk denemeler ile kendilerini test edebilecekler. Tüm TYT konularını 7 adımda tamamlayarak farkına bile varmadan TYT matematiğin tamamını bitirmiş olacaklar.

Ayrıca öğrenciler takıldıkları soruların çözümlerini her testin başında bulunan karekodlar sayesinde deneyimli eğitmenlerimizden.de dinleyebilecekler.

Yazar :
Tonguç Akademi
Sayfa Sayısı :
192
Ebat :
19x27